Головна
Національний депозитарій України
З Днем Незалежності України! Друк
День Незалежності України
 
Центральний депозитарій забезпечить допуск іноземних цінних паперів до обігу в Україні Друк

 

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) схвалила доопрацьований проект рішення «Про внесення змін до Положення про допуск цінних паперів іноземних емітентів до обігу на території України», яким процедура отримання дозволу на обіг іноземних цінних паперів суттєво спрощується. Із документом можна ознайомитись за посиланням.
Детальніше...
 
НДУ отримав вісім пропозицій від постачальників програмного комплексу з депозитарного обслуговування Друк

Публічне акціонерне товариство «Національний депозитарій України» (ПАТ «НДУ») завершив збір пропозицій від постачальників програмного комплексу з депозитарного обслуговування.

Детальніше...
 
ДУ необхідно привести у відповідність свою діяльність для забезпечення направлення повідомлень АТ через депозитарну систему Друк

Рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі – НКЦПФР) від 07 березня 2017 року №148 затверджено Порядок направлення акціонерним товариством повідомлень акціонерам через депозитарну систему України (надалі – Рішення №148), яким врегульовано питання щодо направлення акціонерним товариством повідомлень акціонерам через депозитарну систему України.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 25