Міжнародні зв’язки

 

Міжнародний центральний депозитарій Clearstream

Асоціація центральних депозитаріїв Євразії

Асоціація європейських центральних депозитаріїв цінних паперів

Головна Новини
Новини
Представники Thomas Murray відвідали НДУ Друк
Понеділок, 11 липня 2016, 16:25

 

На початку липня представники компанії Thomas Murray Data Services відвідали НДУ в рамках процедури due diligence. Thomas Murray постійно збирає та аналізує інформацію про функціонування інфраструктур більшості фондових ринків світу і Україна не є виключенням. Як неодноразово зазначили в Thomas Murray – агенція уважно слідкує за розвитком Центрального депозитарію України, як одного з ключових інфраструктурних елементів фондового ринку.

Детальніше...
 
До 20 липня проводиться збір заяв щодо висунення кандидатів до нового складу Ради учасників НДУ Друк
Вівторок, 05 липня 2016, 14:41

 

До уваги клієнтів Публічного акціонерного товариства «Національний депозитарій України» (ПАТ «НДУ»): депозитарних установ, емітентів, які не є депозитарними установами, та компаній з управління активами, що діють від імені корпоративних інвестиційних фондів!

Детальніше...
 
Щодо дотримання депозитарного балансу згідно з вимогами законодавства Друк
П'ятниця, 17 червня 2016, 11:51

Шановні колеги!

Згідно з вимогами законодавства депозитарна установа зобов'язана забезпечувати дотримання депозитарного балансу між обсягом розміщених у депозитарній установі депозитарних активів та розподілом цінних паперів, що становлять ці депозитарні активи, між депонентами.

21.06.2016, з метою забезпечення можливості здійснення щоденного контролю за дотриманням депозитарного балансу, Центральним депозитарієм буде введено в промислову експлуатацію додатковий функціонал щодо реалізації зазначеного контролю.

Даний функціонал, зокрема, забезпечує перевірку як даних депозитарного балансу депозитарної установи за кожним випуском цінних паперів (в розрізі ISIN), так і відповідність даних депозитарного балансу депозитарної установи даним її рахунку в Центральному депозитарії в розрізі ISIN та балансових рахунків.З інструкцією використання функціоналу можна ознайомитись за посиланням.

У разі виникнення запитань, просимо звертатися до:

Депозитарного відділу Операційного управління - (044) 591-04-15; (044) 591-04-16

Служби технічної підтримки - (044) 591-04-32; (044) 482-52-13

 
Емітентом ПрАТ "БЛАКИТНА НИВА" розпочато процедуру відновлення реєстру власників простих іменних акцій Друк
Вівторок, 14 червня 2016, 16:55
Повідомляємо, що ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "БЛАКИТНА НИВА" (код за ЄДРПОУ 20599005) прийнято рішення про відновлення інформації про власників простих іменних акцій емітента відповідно до Порядку забезпечення інтересів власників іменних цінних паперів у разі відсутності документів системи реєстру власників іменних цінних паперів певного випуску, затвердженого рішенням НКЦПФР від 24.06.14 №805.З текстом повідомлення можна ознайомитись за посиланням.
 
Відбулася ХХХ науково-практична конференція "Управління активами інституційних інвесторів: нові перспективи" Друк
Вівторок, 14 червня 2016, 14:53
Минулого тижня представники Національного депозитарію України взяли участь у ХХХ науково-практичній конференції "Управління активами інституційних інвесторів: нові перспективи", організатором якої є Українська асоціація інвестиційного бізнесу (УАІБ).
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 48