Міжнародні зв’язки

 

Міжнародний центральний депозитарій Clearstream

Асоціація центральних депозитаріїв Євразії

Асоціація європейських центральних депозитаріїв цінних паперів

Головна Новини
Новини
Центральний депозитарій забезпечить допуск іноземних цінних паперів до обігу в Україні Друк
Субота, 19 серпня 2017, 15:53

 

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) схвалила доопрацьований проект рішення «Про внесення змін до Положення про допуск цінних паперів іноземних емітентів до обігу на території України», яким процедура отримання дозволу на обіг іноземних цінних паперів суттєво спрощується. Із документом можна ознайомитись за посиланням.
Детальніше...
 
ДУ необхідно привести у відповідність свою діяльність для забезпечення направлення повідомлень АТ через депозитарну систему Друк
Вівторок, 15 серпня 2017, 15:05

Рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі – НКЦПФР) від 07 березня 2017 року №148 затверджено Порядок направлення акціонерним товариством повідомлень акціонерам через депозитарну систему України (надалі – Рішення №148), яким врегульовано питання щодо направлення акціонерним товариством повідомлень акціонерам через депозитарну систему України.

Детальніше...
 
Вихідні та неробочі дні в серпні 2017 року Друк
Четвер, 10 серпня 2017, 13:09
Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2017 році» від 16.11.2016 р. № 850-р, встановлено наступний порядок роботи ПАТ «Національний депозитарій України»: 
Детальніше...
 
НДУ запрошує взяти участь у тендері з розробки нового сайту Друк
Четвер, 10 серпня 2017, 10:00
Національний депозитарій України оголошує про прийом пропозицій щодо надання послуг із розробки нового веб-сайта.
Детальніше...
 
НДУ та Рада учасників направили до НКЦПФР спільні пропозиції щодо squeeze-out Друк
Середа, 26 липня 2017, 15:43

Публічне акціонерне товариство «Національний депозитарій України» (НДУ) та Рада учасників депозитарної системи Центрального депозитарію (Рада учасників) направили спільні пропозиції до проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку «Про затвердження Змін до Положення про провадження депозитарної діяльності щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах» (squeeze-out).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 52